Czy wynajem samochodu na weekend to dobry pomysł?

Planując wycieczkę do miasta, warto zastanowić się, jak będziemy się w tym mieście poruszać? Komunikacja miejska bywa zawodna, a przy kiepskiej pogodzie nie jest najprzyjemniej czekać na zimnych i mokrych przystankach autobusowych czy tramwajowych. Dlatego najlepszym rozwiązaniem na spędzenie ciekawego weekendu będzie wypożyczalnia samochodów Kraków cennik.

Oferta dopasowana na każdą kieszeń

Niezależnie od tego czego oczekujesz od samochodu znajdziesz coś dla siebie. Mały samochód dla pary studentów chcących poznać miasto czy raczej większy dla rodziny planującej poznać Kraków i okolice – dla każdego znajdzie się coś interesującego. Przede wszystkim cena wynajmu samochodu Kraków jest zachęcająca i nie odstrasza. Zaplanowanie weekendu czy nawet całego tygodnia to kwestia kilkuset złotych w zależności od rodzaju samochodu.

Połączenie oferty z przylotem na lotnisko

W ofercie coraz większej ilości wypożyczalni możemy znaleźć oferty, w których samochód zostanie podstawiony na lotnisku w godzinie naszego przylotu. Zatem wycieczka przez całą Polskę do Gdańska czy Krakowa nie jest już żadnym problemem. Możemy spokojnie rezerwować bilety lotnicze oraz zamawiać wynajęty samochód na teren lotniska. Wynajem jest bardzo opłacalny. Więcej możesz przeczytać tutaj.